Amikor eljön hozzám valaki egyéni konzultációra, először megkérdezem:
1, Mi a probléma? Mi zavar, mi a nagy kérdés az életedben?
Ezt nagyon fontos megfogalmazni. Sokan másokat kezdenek el hibáztatni, vagy belemerülnek az önsajnálatba. Sem ez, sem az nem vezet eredményre. Ha változtatni szeretnénk azon, ami most rossz az életünkben:
2, Felelősséget kell vállalni érte!
Az életünket mi éljük, és nem más! Ez az egyszerű tény az alapállás.
3, Amikor összeáll a történet, akkor kérdezek.
A kérdésekkel más megvilágításba teszem azt, amit addig valóságnak hittél. A dolgok mögött szinte mindig teljesen más okok húzódnak meg a mélyben, a tudatalatti sötétségében. Az eseményeket pedig mindig a tudatalatti irányítja. Emiatt van az, amit te is biztosan sokszor megtapasztaltál már, hogy szeretnél valamit elérni, elindulsz felé nagy léptekkel, majd valahol teljesen máshol kötsz ki, és csak lesel, hogy kerültél oda.
Nagy különbség van az akarat, a kitűzött célok, és a megvalósult eredmény között.
4, Ha nagyon erőlteted az akaratodat, és nem engeded magad új irányokba menni, amikor az szükséges kezd lenni, akkor jön a belső harc.
Mintha kettészakadnál, néha úgy érezheted magad. Problémák, nehézségek szinte mindig csak abból jönnek, ha nem azon az úton haladsz, ami felé a lelked tol téged. És az az irány bizony nem mindig könnyű.
5, Vállalni kell az erőfeszítéseket, a változást, az átalakulást.
6, Hozzám tehát csak akkor gyere, ha készen állsz a változásokra!
Nem a nyugati rendszerben tanult pszichológus vagyok, én a lélek legmélyével foglalkozom, azzal a területtel, ahol az okok gyökere van. Nem kell hetente járnod hozzám. Nem meghallgatni szeretném csak az életedet, amit rendszeresen elmesélsz. Ez nem vezet tartós eredményre, csak átmeneti megkönnyebbülést ad.
7, Feltárjuk együtt a valódi okokat, megérted, és a megértés szüli a kivezető utakat.
8, Utána viszont tenned kell!
Itt követik el legtöbben a legnagyobb hibát. Sokan azért járnak el különböző gyógyítókhoz, hogy az megmondja nekik a tutit, csináljon mindenféle oldásokat és beavatkozásokat, aztán boldogan hazamennek, és semmit nem tesznek. Senki más nem oldhatja meg az életedet, csakis Te! Neked kell megtenni a lépéseket, kezdve az apróbb változtatásokkal, majd egyre nagyobbakkal. Csakis attól nő az erőd, ha beleállsz a kihívásokba, és cselekszel!
Ha arra vársz, hogy egy „tisztánlátó” elmondja neked, mit lát benned, és azt ki is pucolja, feloldja, máris csapdában vagy. Te passzív maradsz, átadod a feladatot másnak, és csak várod a csodát. Ha nem te magad cselekszel, azzal elveszted az erődet! Ha nem állsz bele a megoldásba, akkor is, ha rögösnek tűnik az az út, akkor nem te fejlődsz, nem te alakulsz át a szükséges mértékben. Nem tudsz új életet felépíteni, pedig ez az, amire valójában vágysz!
Magam is beleestem ebbe a csapdába természetesen. :-) Voltam rengeteg gyógyítónál életemben, sok mindent láttam, tanultam, tapasztaltam. Utána csináltam oldásokat másoknak jó ideig a praxisomban, mert hittem benne, hogy ezzel segítek. Aztán jött az ébredés, a pofonok sorozata, és mindezzel végleg leálltam. Nem halat kell tömködni az éhezők szájába, hanem megtanítani halászni!
9, Mindenkinek önellátóvá kell válni!
Csak így tudsz életben maradni, és egyre jobban élni! Ha mindig mástól várod a megoldásokat, gyenge maradsz, alkalmatlan az életre.
10, Ha beleállsz, akkor fejlődsz, kinövöd magad, erőd sokszorosára nő az erőfeszítésektől, és azzal már fel tudod építeni a vágyott életedet!
Ha megvan benned erre a szándék, örömmel üdvözöllek!
Pápán élek és dolgozom, itt tudlak személyesen fogadni. Ha máshol laksz, akkor online vagy telefonon át tartom az egyéni konzultációkat. A számlát utána küldöm el neked, és az alapján átutalod az összeget.
Óradíjam: 16.000,-Ft.
Várlak sok szeretettel!
Majoros Katalin
alternatív lélekgyógyász és tanító
Telefon: +36-20-800-9122
E-mail cím: kati@majoroskatalin.hu